fbpx

פיסול פנים

תחום האסתטיקה הרפואית מתרחק מהתערבויות כירורגיות ומטיפולים כואבים. בעצם מכל סוגי הטיפולים הדורשים החלמה ממושכת. טיפול של פיסול פנים הוא הדוגמה הקלאסית לכך. המעבר לשיטות טיפול פחות חודרניות, ישים ברובו בזכות טכנולוגיות חדישות ובטוחות. בנוסף, שימוש בחומרי מילוי יעילים ובטיחותיים. שילוב של שני אלה מאפשר לתת מענה כולל לשיפור מראה העור והחזרת המראה הטבעי של אזור הפנים.

שיטת פיסול פנים של ד"ר לורה מוצ'ניק

מהי בעצם שיטת פיסול פנים? שיטת פיסול פנים היא מתיחת הפנים ללא ניתוח כלל. כאשר המטרה היא להגיע לתוצאה הכי טובה. תוצאה של מראה טבעי משופר, צעיר ורענן.
הליך פיסול הפנים מורכב משילוב של חומרי מילוי והזרקות בעלי מאפיינים שונים. שילובים המאפשרים קבלת תוצאות מושלמות. כל חומר מוזרק בעומק שונה של העור, בהתאם לצורך, תכונתו של החומר והריכוז הנדרש.

שיטת פיסול הפנים של ד"ר לורה מוצ'ניק נותנת מענה לבעיות עור רבות. מגוון הטיפולים כולל העלמת קמטים וקמטי הבעה, קמטי עישון ומריונטה, הרמת פנים, מילוי שקעים, צניחת לחיים וגבות, הידוק קו הלסת והסנטר, מילוי שפתיים, רפיון עור הצוואר והמצח ועוד. בעזרת פיסול הפנים ניתן לעצב אסימטריה אנטומית ולהגיע לנראות סימטרית.

חומרי מילוי הנמצאים בשימוש במרפאותיה של ד"ר לורה

החומרים אשר משתמשים בהם במרפאה בהליך פיסול פנים הינם החומרים הבטוחים והמתקדמים ביותר בעולם. יעילותם נחקרה והוכחה מדעית.

החומרים הם:

חומצה היאלורונית
מילוי המועדף ביותר בעולם. ממלא תפקיד מרכזי בתחום עיכוב תהליך ההזדקנות של העור, מילוי נפחים והחלקת קמטים. חומצה היאלורונית מופקת ומוזרקת בכמויות שונות. ריכוזה ודחיסותה משתנים בהתאם לצורך: מקלילה ועד סמיכה וצמיגית ביותר. התאמה נכונה של ריכוז החומצה ההיאלורונית לאזור המיועד ולצורכו של הטיפול הינה מפתח לתוצאה יעילה ומוצלחת.

רדיאס
חומר המבוסס על חומצה היאלורונית וסידן הנמצאים בגוף האדם גם באופן טבעי. נבדק מחקרית, גם בארץ וגם בחו"ל, היפו אלרגני, נספג בעור ביעילות רבה, מעניק נפח לקמטים עמוקים, איכותי ביותר עם מינימום תופעות לוואי. רדיאס בטוח לשימוש ופועל במשך פרק זמן כפול משאר חומרי המילוי הזמניים.

הרמוניקה
חומר מילוי חדשני, נועד לשקם את נפח הרקמות, על ידי עידוד יצירת קולגן טבעי. יוצר אפקט של הרמה ומתיחת העור. מספק תוצאה מיידית הנשמרת לאורך זמן.

סידן
מטרתו לחדש את העור, להחזיר נפח לרקמות השקועות ולהגביר את ייצור הקולגן. מתאים מאוד לטיפול בקמטים מתונים ועמוקים, למילוי הלחיים, להדגשת קו הלסת ותווי פנים אחרים.

בוטוקס (טוקסין הבוטולינום)
חומר עוצמתי המרפה שרירים, מחליק ומעלים את הקמטים. מוזרק במינון נמוך מאוד של החומר ישירות לשריר, מה שגורם לשיתוקו של השריר ולהחלקת הקמט. נותן מענה גם לקפלי עור אורכיים.

אלנסה
חומר מילוי חדש יחסית, משמש למילוי קמטים וקמטוטים, עיצוב קו הלסת ואף. הוא מעודד את העור לייצר קולגן, ופעילותו נמשכת זמן רב. תוצאותיו נראות לעין באופן מיידי. על מנת למקסם את תהליך הידוק העור, ניתן לשלב מילוי אלנסה עם טיפול בחוטים.

הליך טיפול פיסול הפנים במרפאותיה של ד"ר לורה מוצ'ניק מבוצע לאחר תהליך אבחון מדויק וייחודי. הוא מבוצע בהתאמה אישית, תוך שמירה קפדנית על מראה טבעי אלגנטי. חשוב לנו שההליך יבוצע ללא נפח מיותר והזרקות מוגזמות של החומרים.

הטיפול מורכב ממספר שלבים הדורשים מספר מפגשים, ומתבצע באופן הדרגתי.

בזכות ניסיונה העשיר, ד"ר לורה מוצ'ניק מוערכת מאוד בקרב עמיתיה. היא נחשבת לאחד המטפלים המנוסים ביותר בישראל בתחום של פיסול פנים.

פיתוחים חדשניים בתחום ההזרקות, שילוב שיטות וחומרי מילוי מתקדמים ובטוחים לשימוש. הם אלה אשר מביאים לתוצאות מקסימליות ופתרונות המאפשרים להימנע מסיבוכי התערבויות כירורגיות.