שיטת ה-"טריפל וויז" – מתיחת צוואר

ד"ר לורה מוצ'ניק, ממשיכה להתוות דרכן של נשים מכל הארץ להשגת מראה טבעי ומושלם בעזרת שילוב טכנולוגיות חדישות ושיטות טיפול ייחודיות שפיתחה.

שיטת ה-"טריפל וויז" – מתיחת צוואר:

טיפול ייחודי שנותן מענה ופתרון אפקטיביים לאזורים שעד כה הסגירו את הגיל. שילוב מנצח שממצק את עור הצוואר, מעשיר בלחות, מותח ותומך בשרירי הצוואר שמתדלדלים במרוצת השנים.

שיטת ה-"טריפל וויז" משלבת שימוש בשלושה מרכיבים:

חומצה היאלורונית – מוחדרת בכמויות מדודות ובאופן אחיד, מטשטשת את הקמטים והקמטוטים, מעשירה בלחות, מקנה נפח, משיגה אפקט של מתיחה קלה והשפעה ארוכת טווח. בעלת פרופיל בטיחותי איכותי ונטול תופעות לוואי.

בוטוקס (טוקסין הבוטולינום) – חומר עוצמתי המרפה שרירים, מחליק ומעלים את הקמטים. מוזרק במינון נמוך מאוד של החומר ישירות לשריר, מה שגורם לשיתוקו של השריר ולהחלקת הקמט. נותן מענה גם לקפלי עור אורכיים.

רדיאס: חומר המבוסס על חומצה היאלורונית וסידן הנמצאים בגוף האדם גם באופן טבעי. נבדק מחקרית, גם בארץ וגם בחו"ל, היפו אלרגני, נספג בעור ביעילות רבה, מעניק נפח לקמטים עמוקים, איכותי ביותר עם מינימום תופעות לוואי. רדיאס בטוח לשימוש ופועל במשך פרק זמן כפול משאר חומרי המילוי הזמניים.

טיפול הצערה לצוואר בשיטת ה-"טריפל וויז" המשולבת, ללא התערבות כירורגית, אינו דורש החלמה ממושכת, עמיד לאורך זמן רב, מטשטש ביעילות את ההבדלים בין אזור הפנים לאזור הצוואר ומקנה מראה טבעי.

שלושת המרכיבים הנמצאים בשימוש בשיטת ה-"טריפל וויז" מאושרים על ידי ה- FDA, ה-EMA  ומשרד הבריאות הישראלי.